Onderwerp: hulp met kiezen!
lieve bakkers/sters,
ik heb jullie hulp nodig.. ik ben aankomende week jarig en ben steeds meer aan het bakken, dus wil graag en goede keukenmachine hebben. mijn huidige, een simpele van de blokker mixt niet goed.. elke keer moet ik hem stil zeten om de randen mee te nemen en dat is heel frustrerend..
ik twijfel momenteel tussen kitchenaid en kenwood qua merken.
mijn wensen zijn; hitte bestendige mengkom, voldoende grote capaciteit, goede motor (niet meteen warm na 10 min), mogelijkheid tot aanschaffen van extra losse mengkom, in hoogte verstelbaar en tot slot een.die echt goed de randen van de kom meeneemt.
budget is ongeveer 400 euro, eventueel iets extra's..
ik gebruik mijn mixer ongeveer 3 dagen per week.
ik hoor heel graag wat jullie mij adviseren.. vooral de velen kenwood merken maakt dat ik door de bomen het bos niet meer zie..
alvast mijn hartelijke dank!
groetjes

ook gezien mijn budget was kitchenaid eigenlijk niet haalbaar.. Ik ben uiteindelijk Voor de Solis Kitchen Queen pro gegaan.. alles wat ik wilde zit erbij, hoef niets los aan te schaffen en het besturingssysteem en de motor schijnen echt top te zijn. Hij is pas kort op de markt, maar de reviews die ik lees waren heel goed. Plus dat ik hem in een zeeer voordelige aanbieding kon krijgen en aangezien ik hem cadeua krijg..
Ik krijg hem het weekend dus ben heel benieuwd naar het gebruik 