Onderwerp: Bruidsproeverij voor mede forum-ster
Vandaag heb ik 2 kleine taartjes gemaakt voor een proeverij van een dame die een oproep hier op het forum had geplaatst. Zelf kan zij hele mooie taarten maken, maar voor haar eigen bruiloft gaf zij dit liever uit handen, wat ik mij heel goed kan voorstellen.
Zij had al helemaal in haar hoofd wat zij voor een taart zou willen hebben, dus ik heb de proeverij taartjes in die stijl gemaakt. Nu heel hard duimen dat ik de échte taart mag gaan maken! Oh, de keuze qua smaak is gevallen op witte chocoladecrème met verse frambozen
Hier zijn ze:
Omdat de bruid nog niet precies wist welke kleur zij de strikjes boven de camee's wilde hebben, heb ik verschillende kleuren gebruikt. De kleine zwarte strikjes vond zij uiteindelijk het mooiste.