1

Onderwerp: Te Zoete Taarten

Je zou zeggen dat het bijna niet kan!

Iedere keer als ik taarten bak, veschillend van recept, worden ze uiteindelijk te zoet.
Het meest van de tijd bak ik een standaard biscuit met smaakje/kleurtje met een jam vulling evt met banketbakkersroom of botercreme.
Bij mijn eerste taarten kreeg ik de opmerkingen dat mijn biscuit te droog was, dus ben aan de gang gegaan met tremperen, echter voegt dit een dusdanige hoeveelheid suiker toe dat de vullingen hoorbaar rammelen  :D
Nu vraag ik me af of het mogelijk is om je cake/biscuit te tremperen met minder zoete supstantie of dat er andere mogelijkheden zijn om je  taart minder effectief voor de tandarts te maken.

Beter goed gekopieerd dan slecht verzonnen

2

Re: Te Zoete Taarten

tremperen met citroenwater
vulling op basis van citroen of frambozen nemen
en heeel dun vullen.

bij mij krijgen ze altijd te horen dat ze de bekleding (fondant/marsepein) er gerust naast mogen leggen :)

www.cakelady.nl
regio Zaanstad / 't Gooi / Arnhem / Zevenaar

3

Re: Te Zoete Taarten

Hmmm, ik trempeer altijd met vanille suiker water. Nog nooit gehoord van te zoete taart eigenlijk. Ik krijg zelfs het commentaar dat ze mijn taarten lekker vinden juist omdat ze niet zo mierzoet zijn. Nu maak ik mijn vullingen zelf, tot aan de aarbeienjam/compote en kersenvlaaivulling toe toe, dus misschien dat dat scheelt. Dan kan je namelijk het hele zoete er wat uithalen.  ;)

Hoe maak je je biscuit? en hoeveel trempeer je? Taarten hebben niet zoveel nodig, ik maak het in zo'n spuitfles en ga snel een paar keer over de taart heen.

http://www.facebook.com/TQofPops
I'm not insane, I'm mentally hilarious

4 Laatst bewerkt door vanessa1982 (18-06-2013 15:17)

Re: Te Zoete Taarten

is de limoncello van pastidess dan geen goed optie? Ik heb hem hier in huis, maar nog geen tijd gehad om te proberen. Zal eens kijken of het wat is en dan laat ik het weten.
http://www.deleukstetaartenshop.nl/pati … roop-120gr