1

Onderwerp: (Feedback) Geboorte taart... de wanhoop nabij..

Na een aantal strakke taarten voor me zelf te hebben gemaakt (om te oefenen) durfde ik het aan om een taart te maken voor een onbekende (Haar zus die het besteld heeft ken ik wel).
Helaas zat alles bij deze taart tegen, het begon met het snijden van de taart (beetje scheef) toen kwam de ganache (dat ging goed) en toen de fondant, dat was het grootste drama.
Het Scheurde aan alle kanten en ik kreeg het gewoon niet netjes dus was de wanhoop nabij.  Ook het cake board dat ik had gekocht was precies pas zodat bij het verschuiven het randje vervormde. Uiteindelijk geprobeerd te redden wat er te redden viel en er dit van gemaakt:

http://www.mijnalbum.nl/Foto-CDFBIVC8-D.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-IKJRLDVP-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-6AUGQDUV-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-CNZWMGHU-D.jpg

2

Re: (Feedback) Geboorte taart... de wanhoop nabij..

Wat een ellende hè als het tegen zit. Gelukkig is daar niks van te zien

3

Re: (Feedback) Geboorte taart... de wanhoop nabij..

Ik zou heel blij zijn met je taart hoor, ik zie er ook niks van.

Tieneke

4

Re: (Feedback) Geboorte taart... de wanhoop nabij..

Ik verwachtte na je verhaal een drama van een taart, maar ...... uhhh........ die zie ik niet. Het zat je misschien op meerdere punten tegen, maar je hebt een prima resultaa(r)t weten af te leveren, hoor. Het is een schatje geworden.

"Ik weet het zeker...........denk ik!"

5

Re: (Feedback) Geboorte taart... de wanhoop nabij..

Leuk geworden!