Onderwerp: SPOED: gaat dit nog goedkomen?
Tja, dan bedenk je op zondagochtend dat je toch echt een taart moet maken om je collega's te trakteren en heb je niet genoeg biscuitmix in huis:s. Ik heb toch geprobeerd om een kapsel te bakken, maar helaas is die slechts 3 cm hoog geworden en om die te bekleden is geen doen.
Nu heb ik net volgens het recept Basisbiscuit hier van de site beslag gemaakt. Mooi met warme eieren gewerkt, die werden al snel mooi luchtig. Maar toen ik de bloem erdoor ging spatelen, ging het toch niet helemaal goed, vrees ik. Het ging toch klonteren (ondanks de gezeefde bloem) en er bleven een soort bellen met bloem tussen het eimengsel zitten... Ik heb nog maar even doorgespateld en de bellen leken wel minder te worden, maar de klontjes niet.
Nu staat hij in de oven, hij komt mooi omhoog. Maar ik ben bang dat ik straks allemaal klontjes erin heb zitten... Iemand ervaring, komt dit nog goed?!
Groetjes Saskia