Onderwerp: Glutenvrije Cars taart 1e keer
Hi,
Na heel wat avondjes op deze leuke site is het met gelukt om een glutenvrij Cars taart te maken voor mijn zoontje.
2 avonden aan het bakken geweest om voldoende biscuit te hebben en afgelopen vrijdag avond 3 uur bezig geweest met vullen, afsmeren, bekleden en decoreren. Gevolg .... een compleet ontplofte keuken!
Maar ik moet zeggen, ben zelf best trots op het resultaat.

Mijn zoontje vond hem helemaal geweldig en hij smaakte ook nog prima. De taart is afgelopen zaterdag helemaal opgegaan. Ook de visite die niet glutenvrij hoeft te eten, vond hem prima smaken.
De vulling had ik voor mijzelf maar even simpel gehouden: dr Oetker banketbakkersroom en lemon curd uit een potje.
Op de site kwam ik ook allerlei mooie Cars auto's van marsepein tegen, maar dat vond ik voor nu nog even een brug te ver, dus heb ik het makkelijk voor mezelf gemaakt en kant en klare auto's erop gezet.
Mijn dochter wordt eind augustus 5, dus die krijgt ook een glutenvrij taart! Heeft iemand een goed idee? Ze wil zelf paars met roze, veel hartjes en bloemen en ook nog sterren!!!
Groetjes
Brenda

