Onderwerp: Taart voor winnaar bankbattle

Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren.
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Bruids- en Stapeltaarten » Taart voor winnaar bankbattle
Pagina's 1
Log eerst in inloggen or registreren om te reageren
Mooie, feestelijke taart, hoor! Welke vulling zit er in?
leuk lekker vrolijk
enne een bankbattle is dat kijken wie het langst op de bank kan blijven zitten want dan doe ik volgend jaar ook mee 
Vrolijk taartje zeg.
mag ik vragen welke letters je hebt gebruikt? Volgens mij heb ik ook zulke maar bij mij komen ze er nooit zo mooi dik uit.
Hmm.....of ik doe iets heeeeel verkeerds 
dank je wel voor de leuke reacties!@icehorse: hij is gevuld met aardbeienjam en botercreme.@marijtje:hahaha ja dan zou ik ook nog wel kunnen winnen maar het was een prijs voor een wedstrijd georganiseerd door een bank waarbij groepen 8 een kennisquiz tegen elkaar spelen. Was wel lastig om iets te bedenken wat zowel voor jongens als meiden leuk is. @susiecake: dit zijn clickstix-letters en dan de groovys geloof ik. Wij kregen ze er eerst ook niet mooi uit, bij sommige kwam er helemaal een afdruk in te staan door het uitdrukken dus hebben we het achterkantje eraf gehaald en ze als normale tappits gebruikt met behulp van vershoudfolie.
Mooie taart met super vrolijke kleuren!
Leuke vrolijke taart!!
Een kleine tip............je hebt de letter N 2 keer op zijn kop staan 
De 1ste N van Winnaar (2de is wel goed)en de N in Bank.
@susiecake: dit zijn clickstix-letters en dan de groovys geloof ik. Wij kregen ze er eerst ook niet mooi uit, bij sommige kwam er helemaal een afdruk in te staan door het uitdrukken dus hebben we het achterkantje eraf gehaald en ze als normale tappits gebruikt met behulp van vershoudfolie.
Hmmmm dat is effe slim bedacht!!!!! Bij mij moet ik eerst een gigantisch dunne lap rollen en als ik dan eindelijk de letters uit ga drukken, komt er inderdaad zo'n mooie afdruk in te staan. Vooralde letter A is verschrikkelijk!!!!!
Maar ik ga het denk ik ook maar proberen want dit is toch wel een ideale oplossing want jou letters zijn echt super!!!!
Thanx voor de tip!!!!
Mooie taart! En inderdaad, gave letters! (ook al staan er een paar op zijn kop, haha) 
Pagina's 1
Log eerst in inloggen or registreren om te reageren
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Bruids- en Stapeltaarten » Taart voor winnaar bankbattle
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.