Onderwerp: overdadige bruidstaart met open pioenen
Hier istie dan, de bruidstaart waarvoor RenéeBr mij open pioenen heeft leren maken
De zus van de bruid had een taart op internet gevonden uit Amerika, die ze erg mooi vond (zij had carte blanche voor het uitzoeken van de taart). Die taart had 4 lagen, gecentreerd gestapeld, versierd met open pioenen en gouden ranken.
Ze wilde graag zoiets, maar dan met asymmetrisch gestapelde taarten.
De kleur van de pioenen is de kleur van de trouwjurk en de bruine ranken zijn de kleur van zijn pak, met wat goud erover.
De maten zijn 30-22-15, bekleed met marsepein, gevuld met proseccocrème en frambozencrème met verse diepvriesframbozen.
Toen de taart klaar was, moest ik er erg aan wennen, een beetje teveel van het goede. Later vond ik 'm toch wel mooi en nu de taart weg is, mis ik 'm een beetje
Raar hoor, zolang over gedacht, toen gemaakt en nu, nu niks meer
Zus kwam hem vanmorgen ophalen, samen met de vader van de dames. Zij waren in ieder geval erg blij met de taart. Ik ben errug benieuwd naar de reactie van het bruidspaar
En dan nu veel foto's
Met het door de ouders gekochte bruidspaar
Hèhè
Ik heb tijdens het maken van deze pioenen foto's gemaakt, kan dus een how-to hier neerzetten indien gewenst.
, maar ik hou ook nooit van dat soort toppers)
zeeeeeeeer mooi!!!!
