1 Laatst bewerkt door angelfire_870 (19-12-2010 13:54)

Onderwerp: Spoed: Hoge CC met cupcakemix

Ik wilde cookie monster mini cupcakes maken voor de kinderen van mijn werk, alleen zijn ze net dus al mislukt.
Ik had hier op het forum gelezen dat je de bakingcups zo vol mogelijk moest doen, dat je dan een mooie bolling krijgt op je cupcake.
Nou waren ze wel hoger dan normaal, alleen niet zoals ik wilde.
Het lijken nu net paddenstoeltjes, dus met een dikke rand over de cupcakes en een kleine bolling. (volg je het nog  :+ )
De randen zijn nu dus een beetje te donker/verbrand door de cupcake bakblik.

Heeft iemand de tip voor mij?
Misschien bakpoeder toevoegen?

Re: Spoed: Hoge CC met cupcakemix

Toch iets minder vol doen, en misschien je oven ietsje heter (5-10) graden.

"Het geluk in uw leven hangt af van de aard uwer gedachten."
https://www.facebook.com/Suikertaartjes.Suuz http://suikertaartjes-wavy-taart.blogspot.com/

3

Re: Spoed: Hoge CC met cupcakemix

Ik zou nu de randen eraf snijden en dan  kijken of je ze toch kunt gebruiken. Ligt eraan hoe ver je de vacht van Koekie doet natuurlijk, en of alleen de randjes te donker waren.

En anders inderdaad wat Suuz zegt :)

Re: Spoed: Hoge CC met cupcakemix

De onderkant van de CC waren ook iets te donker, dus heb het maar weer overnieuw gedaan, mijn vriend eet de mislukte wel op. O-)
Heb de cc wat minder gevuld met beslag en ze zijn nu geen paddenstoeltjes geworden maar ook niet echt hoog.
Maar moet het er maar mee doen want ik heb verder geen ingredienten meer!