1 Laatst bewerkt door Samantha975 (29-09-2010 12:05)

Onderwerp: Bananen / chocolade vulling vraag?

Mijn buurvrouw wil graag een taartje aan de hand van de chocolate monkey cocktail. Hier zit het volgende in: Bananen likeur, creme de cacao, chocolade ijs, chocolade siroop en chocolade melk.

Nu zat ik te denken om het volgende te doen. Normale biscuit bakken en temperen met Pisang Ambon (bananen likeur).

Maar zit te twijfelen tussen het volgende:

Chocolade Mousse of botercreme met cacao toevoeging.

Banaanvulling zoals het recept hier links (maar wordt de banaan niet bruin) of een kwark of iets of botercreme met pisang ambon erdoor. 

Ze moeten wel ca. 2 uur met het taartje rijden.

Wat kan ik het beste doen???

2

Re: Bananen / chocolade vulling vraag?

Ik heb laatst een taart gevuld met de bananenvulling van het recept hier en choco-fudge, ook hier uit de recepten, erg lekker !!  :9

3 Laatst bewerkt door tine83 (29-09-2010 12:23)

Re: Bananen / chocolade vulling vraag?

Ik heb laatst een choco-biscuit gevuld met de bananen vulling van de recepten, en die was echt heerlijk! En bruin werd hij niet, we hebben er een paar dagen van gegeten! (de bananenvulling dan he) En de taart was afgesmeerd met choco-botercreme... Heerlijke combi!

Alleen 2 uur in de auto, ik weet niet of dat goed is voor deze vulling.. :s

4

Re: Bananen / chocolade vulling vraag?

In ieder geval bedankt voor jullie reactie.