1 Laatst bewerkt door djehr (21-05-2010 18:26)

Onderwerp: Kettingtaartje 43....pfff...

Een week of 3 geleden kregen we van Rietchy het bericht dat ze ons (Dudoky, Djehr en Miranda76) en niet in kon delen binnen de door ons aangegeven te rijden kilometers. Dus stelde ze voor om gezamenlijk een punt af te spreken en dan allemaal een taartje mee te nemen dat we daar konden ruilen. Na een hoop heen en weer gemail zou het dan vandaag eindelijk gebeuren. Eergisteren mailde Dudoky dat ze het niet zou redden  :nooo . Ze is net oma geworden (Joepi  :) ..gefeliciteerd  :thumb: ) en heel erg druk. Dus hebben Miranda76 en ik afgesproken om dan samen te ruilen.

Het taartje maken zelf was een drama. Gisteren mislukte voor het eerst mijn biscuit, dus moest snel nog een tweede bakken (ik kan nu wel eindelijk de cakaballetjes eens uitproberen  ;) ). Vandaag met het bekleden scheurde de marsepein continu en kreeg ik de vouwen niet glad gestreken.

Dus met heel wat zuchten en steunen en verbloemen van foutjes is hier mijn taartje:Gevuld met amandel-botercrème en aardbeienjam.

Kettingtaartje 43 van Vlaardingen naar Hoogvliet:
http://www.mijnalbum.nl/Foto-7QKIH8ZE.jpg

2

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

Ik vind hem echt prachtig! Kan helemaal nix zien van je struggles!

Greetz Miranda
Ik hou van mezelf en gelukkig is het wederzijds!

3

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

Heb dan ook heel wat foutjes verbloemd  :lol: En de foto op de juiste manier nemen helpt ook  ;)  :lol:

Weet in ieder geval wel dat ik geen taartenwinkeltje ga beginnen  :nooo . Veel te veel stress. Chapeau voor alle taartnebaksters die dat wel doen  :Y

4

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

ik vind hem wel erg leuk, zie niets van je foutjes

5

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

Ik kan je bij deze melden dat hij ook erg lekker was. :9
( hoe heb je die amandelbotercreme gemaakt als ik vragen mag, gewoon botercreme met amandel-essence?)
En dat van die foutjes valt reuze mee, ik vond hem in ieder geval erg mooi. :Y

Groetjes Miranda     
http://cake4u.mijnalbums.nl/

6

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

Leuke taart, mooie kleuren!

7

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

Nou hij is hartstikke goed gelukt hoor!

Groetjes, Sandy
www.sandystaarten.nl

8 Laatst bewerkt door djehr (22-05-2010 09:06)

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

miranda76 schreef:

( hoe heb je die amandelbotercreme gemaakt als ik vragen mag, gewoon botercreme met amandel-essence?)

:Y , meestal 1 1/4 theelepel (engelse maatlepeltjes). Zoveel doe ik trouwens ook door het beslag van het kapsel. dat versterkt de smaak. Jouw taartje gaan we straks bij de koffie aansnijden. (vind het eigenlijk wel zonde  :nooo ).

9

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

Mooi taartje hoor!!

Groetjes, Petra
Sinds kort ook een website: http://www.prettaart.webklik.nl

10

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

ziet er erg leuk uit, en het zit altijd tegen als je het niet kan hebben..hahahhaha

11

Re: Kettingtaartje 43....pfff...

hele leuke taart :thumb:

groetjes emmy
u kunt al mijn taarten bekijken op www.emmy635.mijnalbum.nl