Onderwerp: Zelfmaak biscuitbeslag vraagje
Beste allemaal,
Ik maak graag mijn eigen biscuitbeslag, ik weet dat mix veel makkelijker is maar ik vind het maak en bakproces bijna net zo leuk (en lekker) als het bekleden/decoreren, ik heb zelfs geen kitchenaid en heb serieus plezier van die lamme arm
Nu zit ik met het volgende:
Bij zelfgemaakt beslag zie je in elke beschrijving dat je de taart in de open oven af laat koelen echter zakt mijn taart dan altijd een stuk in.
Hij blijft heerlijk sponzig alleen heb ik dan zo'n diabolovorm zeg maar en dat is erg veel opvulwerk met afsmeren vind ik dan.
Bij de biscuitmix heb ik geleerd de taart meteen uit de vorm te storten en die laat ik dan buiten de oven afkoelen en deze stort dus helemaal niet in, kaarsrechte zijkanten, walgelijk perfect gewoon.
Eigenlijk is mijn vraag deze: Hoe laten mijn mede 'veelwerkmixters' hun kapsel afkoelen?
Is er iets speciaals? Of zou ik de aanwijzingen uit mijn kookboek gewoon moeten negeren? Ik wil zoooo graag een walgelijk perfecte zelfgemaakte biscuitkapsel
Groetjes Mel