Onderwerp: Ruzie met de taartzaag
Ik geef het op!
Afgelopen weekend 2 taarten gemaakt voor een ander de eerste ging nog wel maar bij de tweede taart wilde de taartzaag echt niet meewerken. Ik vind het echt helemaal niks! Heerlijke luchtige biscuittaart wordt kruimelig, de randen snijdt hij niet netjes door, maar er vallen stukjes uit, het irriteert me nu inmiddels z
. Ik snij de taart nu gewoon met een groot broodmes, zonder problemen. Oke misschien niet kaasrecht, maar niemand die het opvalt. 

! Het is zoals hier boven al een aantal keer is gezegd, fijn om hem eerst een dagje in de vriezer te leggen, zodat hij niet meer zo kruimelt. En dan een klein sneedje maken met je broodmes, en dan zou je er met je taartzaag zo doorheen moeten kunnen. Wel zagende bewegingen maken, want als je de zaag er doorheen 'trekt' gaat het niet werken.