LauraXX schreef:Heel leuk! Mag ik vragen hoe je die blokjes zo mooi krijgt?
Tuurlijk mag je dat vragen!! 
Ik heb ze gemaakt met een vormpje voor ijsblokjes te maken van lego.... De gele en rode zijn candy melts en de blauwe zijn van marsepein.
De candy melts is heeeeeeeeeeel lastig hoor. De eer komt niet aan mij toe want ik heb namelijke hele goede tips gekregen van twee andere taarten bakster via mail.... Ik kan alleen niet zien hoe ze heten helaas omdat de forumnaam niet in het mailtje terug te zien is.. (althans ik zie het niet)
Je smelt een deel van de melts in een pannetje... Dan vervlogens schep je met een lepel een klein beetje in elk blokje. Daarna met een kwastje in alle blokjes heen en weer gaan. Zodat de candy goed overal verbeeld is. Dit om luchtbellen tegen te gaan. Vervolgens weer een laagje erop en dan met de achterkant van een mes alle overige candy eraf strijken. Daarna het belangrijkste is zeker wel 130 keer het malletje vanaf een centimeter of 20 bovenop je aanrecht laten vallen. Je ziet dan de luchtbelletjes er vanzelf uit floepen. Zodra je ziet dat er in het midden van de blokjes een soort kringetje komt zijn ze goed. Daarna eventjes in de vriezer om op te laten stijven. Het is behoorlijk wat werk en je moet echt een paar dagen van te voren beginnen (ben ook nog 40 cc's erbij gemaakt) anders red je het niet.
De blauwe blokjes zijn gemaakt van marsepein. Bij deze een klein reepje onderin het lege blokje geduwd. Vervolgens met een dun bone tooltje het aan geduwd door eroverheen te strijken... Daarna vervolgens weer strookje erin totdat het blokje vol zit en weer helemaal aanstrijken met het bonetooltje. Vervolgens weer met een mes de overtollige marsepein eraf gehaald. Beetje modelleren en weer een uurtje of twee in de vriezer. Daarna kun je ze er zo uit duwen.
Succes het is errug leuk om te doen en het resultaat is erg grappig..