Onderwerp: Bakvorm Vierkante Taart
hallo ik heb een vraagje ik wil een vierkante taart maken maar ik kan nergens vierkante bakblikken vinden kan iemand helpen hoe ik dat moet doen alvast bedankt jali
Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren.
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Bakken & Vullen » Bakvorm Vierkante Taart
Pagina's 1
Log eerst in inloggen or registreren om te reageren
hallo ik heb een vraagje ik wil een vierkante taart maken maar ik kan nergens vierkante bakblikken vinden kan iemand helpen hoe ik dat moet doen alvast bedankt jali
Ik heb je vraag even een eigen topic gegeven, want het topic waarin je had gepost ging over iets heel anders.
Als je echt nergens een vierkante bakvorm kunt vinden, kun je ook een ronde bakken en daar een vierkant van snijden. Maar je kunt ook in bijv. een braadslede of een vierkante ovenschaal bakken.
Vierkante bakblikken zijn inderdaad eigenlijk alleen bij taartenshops te koop.
Als je hiernaast bij de webshop klikt kun je er genoeg vinden.
Ook zijn er van die verstelbare bakringen, volgens mij ook vierkant maar dat weet ik niet meer zeker waar je die kunt krijgen. Vast wel iemand anders hier op het forum
in de webshop bij de bakblikken heb je vierkante of bij een kookwinkel in de buurt misschien. en anders zoeken in je "gewone" keukenbenodigdheden of buren raadplegen
ik heb mijn vierkante bakvorm bij een toko gekocht, toen ik net begon met taarten bakken... ik ben er erg tevreden over
ik zag er
Ik heb er een gekocht bij de Action.
Wanneer heb je die gekocht bij Action? Zijn ze nog te krijgen?
Ik heb ook een vierkant blik gezien bij de Xenos, low-budget en dat zie en voel je er ook aan af. Maar wel vierkant.
ik heb een bakblik van de xenos, een prima blik!!
heb ook een verstelbare bakrand gekocht en daar ben ik helemaal weg van. ik heb nu veel maten in huis die weinig bergruimte kosten. en het zijn zowel vierkante als rechthoekige vormen. misschien is het het overwegen waard.
ik heb 2 bakvormen gekocht bij het kookpunt in rotterdam. een vierkante en een rechthoekige. allebei zijn het nog springvormen ook dus hoef nooit bakpapier te gebruiken. Zelfs 5 jaar garantie op de bakvorm want hij is snij krasvast. Het kostte wat maar dan heb je ook wat he
Elly67 schreef:Ik heb er een gekocht bij de Action.
Wanneer heb je die gekocht bij Action? Zijn ze nog te krijgen?
Een maand of drie geleden denk ik. Geen idee of ze er nog zijn.
Ik heb 2 vierkanten gekregen. Volgens mij komt er
Vierkant blikken kun je ook kopen bij de Bijenkorf. Heb ik er zelf vorige week een prachtig hoog exemplaar vandaan, 26 x 26 voor 10,95 E.
Succes
groetjes
Marjolein
Ik heb er eentje gekocht in Kampen, ze hebben ook een webshop, hoe ze heten weet ik niet meer maar als je zoekt op bakbenodigdheden in Kampen vind je ze.
Met zo'n verstelbare moet je wel een rechte bakplaat hebben, maar mij bevalt hij heel goed, heb er al grote en kleine taarten mee gebakken, vierkant en rechthoek.
hallo iedereen harstikke bedankt voor de tips heb ze gevonden dank jullie wel en ik ga aan de slag
groetjes jali
Vierkant blikken kun je ook kopen bij de Bijenkorf. Heb ik er zelf vorige week een prachtig hoog exemplaar vandaan, 26 x 26 voor 10,95 E.
Ik heb vorige week een vierkante gekocht bij de V&D. Hij is 23x23cm en kostte
Pagina's 1
Log eerst in inloggen or registreren om te reageren
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Bakken & Vullen » Bakvorm Vierkante Taart
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.