Onderwerp: Ruikt jullie fondant ook eigenaardig?
Normaal gesproken gebruik ik voor het bekleden altijd Marsepein. Ik heb 3 weken geleden fondant besteld van de webshop omdat ik wilde boetseren. Nu heb ik vorig weekend het voor het eerst gebruikt maar ik vond het heel eigenaardig ruiken. Ik weet dat fondant op suikerbasis is, en dus verwachtte ik een zoete geur, maar ik vond het heel chemisch ruiken en het smaakte ook in de verste verte niet naar iets suiker-achtigs. Ik vond het zelfs heel vies! 
Ik heb ooit mashmellowfondant gemaakt en dat smaakt tenminste naar suiker (marshmellow)
Is het normaal dat het zo ruikt/smaakt? Ik zou het niet durven om op een opdrachttaart te doen namelijk, en aan een klant geven, zo vies was het!:s
Graag jullie meningen/reacties!

Ik heb toen van degene waar ik het gekocht had wel een nieuwe emmer gehad, maar de leverancier zei dat er niets mee aan de hand was en dat je het gewoon kan gebruiken. Nou dat moeten ze dan zelf maar doen want het is echt niet te pruimen.
dat smaakt tenminste gewoon naar marshmellows 
