Onderwerp: Hoeveel vulling (of zeuren mensen te veel)!
Even een vraagje over de hoeveelheid vulling die jullie tussen de taart doen.
Ik had nl mijn eerste bestelling en ik kreeg een mailtje van die mevrouw waar ik het voor gemaakt had dat ze de taarten heel mooi vond en ook lekker, mooi afgewerkt enz. Alleen waren er wat mensen geweest die er te weinig vulling tussen vonden!
De ene was gevuld met jam en bbr. Meer jam had misschien wel gekund (heb geen idee meer hoeveel er tussen zat) maar de bbr? Er zat al zo'n heel pakje in van dr Oetker! Anders wordt hij topzwaar toch?? Het waren taarten van 24 cm.
In de andere zat citroenkwarktaartpudding en bokkepootjes. Ook van de citroenkwarktpudding zat een heel pakje in!
Nu is mijn vraag, was dit inderdaad te weinig?? Of is het gewoon een kwestie van smaak?? Naar mijn idee moest er niet meer van die zware vulling in zoals de bbr omdat ik de taart ook nog moest verplaatsen.
Tips??
www.freewebs.com/taartvanrenate