Onderwerp: Mandarijntjes en Room
Ik wil een taart vullen met room (banketbakkersroom) en mandarijntjes. Er moeten 2 soorten vulling in de taart komen. Hoe ga ik dit doen?
Doe ik de mandarijnen door de room en wat is dan lekker als 2de laag? Of een laag room en een laag mandarijnen?
Ik ga namelijk een stapeltaart maken en wil elke taart een andere vulling. Mijn favoriet is mascarpone gemengd met jam en als tweede laag jam. De 2de taart krijgt iets met mandarijnen en de derde ??? Ik zat te denken aan iets met citroen ofzo. Maar de taart kan niet in de koelkast. Dus volgens mij kan bavaroise dan weer niet, toch???
Zoals jullie dus wel begrijpen zit ik te wachten/ bijna te springen op een paar tips.
De kapsels heb ik gisteren gebakken. Staan nu in de vriezer, haal ik er vrijdagavond uit, zaterdag taarten bekleden en dan zondag opeten.
Alvast bedankt voor jullie reacties.
Ilonka