Onderwerp: Topsy Thirty
Mijn broer werd afgelopen zondag 30 jaar, en dat was voor mij dan ook aanleiding om voor het eerst wat in mijn nieuwe keuken te maken!!
Goed, de keuken was in principe perfect, maar het maken van de taart ging alles behalve perfect...Door scheef snijden uiteindelijk besloten er maar een semi-topsy turvy van te maken, en dit is het resultaat.
De onderste is gevuld met twee lagen frambozenmousse, waarbij de onderste laag een beetje frambozenjam eronder heeft gekregen en de tweede wat pure hagelslag erbij.
De middelste en bovenste zijn gevuld met lemoncurd/mona citroentaartpudding.

Bekleed met chocoladefondant van Pettinice en de kleurtjes zijn marsepein.
Ook ging het met de ruitjes helemaaal niet zoals ik wilde, ging door het weer alles enorm zweten maar ach...
Toen hij op tafel stond ging de hele familie toch weer aan de 'ooohs' en 'aaahs' om daarna toen ze een hap namen om te slaan in 'mmmm', dus het zat wel goed 
Hij ziet er ondanks de tegenslagen goed uit!
Leuk!!

