Onderwerp: het duizelt mij cupcakes
Dag lieve mede bak(st)ers..
Ik zit met een dilemma, heb al zoveel gelezen op het forum maar daardoor twijfel ik nu zo erg dat ik het toch nog een keer voorleg.
Ik heb de opdracht om voor zaterdag zo'n 80 cupcakes te bakken en 1 taart. Ik ga donderdag al beginnen met de fondant dakjes zodat ik die er alleen nog maar op hoef te plakken vrijdag maar nu mijn issue..
Ik wil vrijdag gaan bakken maar, misschien met jam en chocola vulling, hoe kan ik dit nou het beste bewaren? en zonder vulling?
Gebruik de funcakes mix. Ik denk dat het buiten de koelkast in een koele omgeving het beste is maar ik twijfel dus daarom graag jullie advies. Ga namelijk ook nog een taart maken maar die bak ik donderdag en ben ook al bezig met de fondant bekleding.
Moet er vervolgens ook nog een dik uur mee in de auto rijden..maarja dan de verwarming denk ik maar op een laag pitje..