ik gebruik zelf vaak magere yoghurt die ik iets verdik met gelatine en dan een lekkere jam er bij (die je dan even door de blender haalt).
het is lastig maar het kan.
wat ook lekker is: appel in dunne plakjes snijden en even bakken (heel klein beetje boter) en klein beetje suiker en kaneel er in. eventueel ook stukjes gedroogde abrikoos of rozijn er door. en dan de taart na het bakken hiermee een laag geven en een laag abrikozenjam!
Ook heb ik laatst een taart gemaakt zonder een vulling!
maak de biscuit mix zoals je gewent bent en voeg hier kleine stukjes appel (die door de kaneel en suiker is gehaald) stukjes peer en eventueel kleine stukjes witte chocolade en bak hem zoals je gewent bent. haal hem als de taart iets is afgekoeld uit de vorm en bak hem kaal op een bakplaat nog ongeveer 7 min. lekker knapperig en heerlijk van binnen!!
je moet hem nog even nabakken omdat het vocht in de pan zit op de bodem. je kunt dan de taart afsmeren met dun laagje botercreme of abrikozenjam. Iedereen vond hem lekker!
succes!
Enthousiaste groet, Maxime