Onderwerp: verjaardag Fientje 12 jaar

Het is lang geleden dat ik iets gepost heb. Ik bak altijd dolgraag maar bak eigenlijk alleen voor mijn gezin  keer per jaar een aantal taarten voor het fanfarefeest

Nu kreeg ik een paar weken geleden van iemand bij de muziekvereniging of ik volgend jaar voor hun een bruidstaart wilde maken. Euh ja leuk maar dat heb ik nog nooit gedaan was mijn antwoord. Geen probleem maar mijn vriendin heeft al wel een taart op internet gezien die ze wilde. Nou oke laat maar zien ik schrok wel dacht dat kan ik nooit afgesproken omdat het toch nog een hele tijd duurt voor het zo ver is dat ik er even zou nadenken en proberen of het zou lukken.
Mijn dochter is donderdag verjaard en dit hebben we gisteren gevierd met dus de bruidstaart voor volgend jaar ;-) haha (natuurlijk de kleur aangepast zodat een 12 jarige hem ook leuk zou vinden)

Nou ze vond hem super vet mama helemaal blij want het was flink zweten geweest


De bovenste laag is simpel een pakje cake met een aardbeiencreme
De middelste laag is een redvelvet met roomkaascreme
De onderste is een devilsfoodcake

Krijg de foto er niet bij dus plaats die even appart

https://www.facebook.com/Fienstaarten
hoogeloon nbr omgeving eindhoven

Re: verjaardag Fientje 12 jaar

http://www.mijnalbum.nl/Foto-HVANFQMU-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-KLFDUKCI-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-VWDHH6NJ-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-XKKI7PFK-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-RXESRAM6-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-LS3OJFHB-D.jpg

Hij is niet helemaal zo strak als ik had gewild en de blauwe chocolade had ik zelf gekleurd en is me iets te dik naar mijn zin

https://www.facebook.com/Fienstaarten
hoogeloon nbr omgeving eindhoven

3

Re: verjaardag Fientje 12 jaar

Leuke kleuren! De 'voorkant', draperie en de bloemen vind ik erg mooi. Ik kan me hem ook goed voorstellen in wit of crème, of zo. Wel erg jammer dat ze voor die achterkant gekozen hebben. Kun je ze niet nog ompraten  :) ?

Re: verjaardag Fientje 12 jaar

ik zal eens kijken of ik de foto kan plaatsen van het orgineel want daar hebben ze pure chocolade gebruikt en die is veel mooier. Dus daar moet ik nog hard aan werken, want daar was het echt mooi en die van mij veel te dik

Helaas krijg de foto er niet op maar google maar eens op afbeeldingen op bruidstaart chocolade

De bloemen waren echt last minut was er wel erg blij mee maar niet zo de bedoeling wilde anjers maken maar die smelten  gewoon onder mijn vingers weg pffff

https://www.facebook.com/Fienstaarten
hoogeloon nbr omgeving eindhoven

5

Re: verjaardag Fientje 12 jaar

Goed gelukt hoor!

Waarmee heb je de chocolade gekleurd? Want als je dat doet met gewone kleurstof wordt de chocolade idd te dik. Je hebt hier speciale kleurstof voor nodig. Of flo-coat.

Als het niet gaat zoals het moet, moet het maar zoals het gaat
www.facebook.com/cakebym

Re: verjaardag Fientje 12 jaar

dank je

Heb het idd gekleurd met gewone kleurstof op het laaste moment beslist dat ik toch geen witte chocolade wilde. Weet dat er speciale kleur stof  is dus die wilde ik de volgende keer bestellen maar wat is flo-coat

https://www.facebook.com/Fienstaarten
hoogeloon nbr omgeving eindhoven

7

Re: verjaardag Fientje 12 jaar

heel mooi gedaan en wat bofte je dochter dat ze als proef deze mooie taart kreeg :thumb:

8

Re: verjaardag Fientje 12 jaar

mooi gedaan

https://www.facebook.com/pages/Jacakeli … 593?ref=hl
als het niet gaat zoals het moet, moet het maar zoals het gaat !

9

Re: verjaardag Fientje 12 jaar

flo coat is een middeltje dat je kunt toevoegen zodat je chocolade wel met gewone kleurstof kunt kleuren. Ik heb er echter geen ervaring mee.
Je zou ook candymelts kunnen nemen trouwens.

Als het niet gaat zoals het moet, moet het maar zoals het gaat
www.facebook.com/cakebym