1

Onderwerp: H2O en een ingezakte lussenstrik

Hallo!

Alexandria (Alex genoemd) werd 6 jaar. Zij wordt tweetalig opgevoed en kijkt heeeuuul graag naar H2O, een serie over zeemeerminnen. Dit heb ik voor haar gemaakt
http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZEBGHVVE-D.jpg

En Anneke werd 50 jaar, haar dochter bestelde bij mij een roze en lila taart, lekker lief en meisjesachtig omdat haar moeder zich nog geen 50 voelt. 4 dagen van te voren de lussen gemaakt met fondant en tylose, maar toch ingezakt helaas. Gelukkig was de ontvangster er erg blij mee.
De gele vlekjes op de foto heb ik alsnog kunnen camoufleren met een mooie fantasiebloem, maar daarna geen tijd meer gehad om een foto te maken
http://www.mijnalbum.nl/Foto-4UFDBMGS-D.jpg

Liefs,

Joelle

2 Laatst bewerkt door denise1968 (24-02-2014 22:20)

Re: H2O en een ingezakte lussenstrik

Zien er leuk uit hoor. Volgende keer voor de lus gumpast gebruiken en dunner uitrollen. Leg dan zelf de lussen op zijn kant met stukjes plastic erin zodat de lus goed rond blijft staan en zo laten drogen :-))))

Taart zonder naam is gevestigd in Amsterdam Noord. Facebook https://www.facebook.com/taartzondernaam

3

Re: H2O en een ingezakte lussenstrik

mooie taarten zeker de gemarmerde kleur van de eerste taart :)

Jammer van je strik, misschien volgende keer wat keukenrol tussen doen :/