1

Onderwerp: Hello Kitty

Ik zag er ontzettend tegen op de eerste keer 3 hoog stapelen. Gelukkig viel het allemaal mee.
Maar zoals gewoonlijk heb ik weer problemen met de witte fondant , weer scheuren ik snap niet hoe dat komt.
Gelukkig heb ik de scheuren kunnen verstoppen.

http://www.mijnalbum.nl/Foto800-RMCPG8PX.jpg

"doot maar normaal dan duisse gek genôg"

2

Re: Hello Kitty

Wauw , echt leuk gedaan zeg :)

Echt heel mooi en zie niks van je fondant hoor :D

3

Re: Hello Kitty

Heel leuk gemaakt en herken het scheuren ook hoor. Mijn laatste taart vandaag scheurde niet maar daar zat door het kleuren ook zoveel crisco doorheen! Kreeg het heel goed om mijn taart omdat het vettig was en daardoor scheurde het niet. Was wel fijn bij taart nummer drie. Ga meer crisco toevoegen in het vervolg en zo weinig mogelijk poedersuiker gebruiken..

Taart zonder naam is gevestigd in Amsterdam Noord. Facebook https://www.facebook.com/taartzondernaam

4

Re: Hello Kitty

dank jullie wel voor jullie lieve reacties. :)   maar ik vind het zo vreemd ik gebruik de fondant van FC maar alleen wit scheurt en die andere niet, het blijft een raadsel

"doot maar normaal dan duisse gek genôg"

5

Re: Hello Kitty

Mooie taart en wat vervelend van je scheurende fondant. Nu moet ik wel zeggen dat ik ook nog een kilo verpakking wit mmf heb liggen van funcakes en hem erg droog vind. Droger als normaal. Dus ik denk dat Crisco wellicht een goede kans van slagen heeft!

6

Re: Hello Kitty

ik denk dat ik dat ook ga doen de crisco maar meteen in "t winkelwagentje"gooien

"doot maar normaal dan duisse gek genôg"

7

Re: Hello Kitty

Ohhhh.....wat een schatje!!