1

Onderwerp: beetje laat, een sint en twee kersttaartjes....

een beetje laat, maar ik wilde deze drie taartjes toch nog graag laten zien. Ben vooral op het tweede hertje (bruine taart) erg trots. Heb ik gemaakt dank zij de how-to op deze site.
Het andere hertje via een how to op Facebook, via de pagina van cake dutchess.


de 1e, de zak van sinterklaas en een heel klein pietenhoofdje welke mijn dochter heeft gemaakt. Inspiratie dankzij dit forum. Gevuld met aardbeien-monchou en schuddebuikjes botercreme. De zak was super leuk om te maken. Het viel me ook mee qua moeilijkheid. Het pietenhoofdje was een ander verhaal, nog lastig om zwart mooi zwart te laten zonder dat het overdreven gaat glimmen.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-UCCZTPD6-1.jpg


hertje nr 1. via cake duchess
gevuld met jam en chocolade botercreme.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-RTXGSW6D-1.jpg


en hertje nr 2: ik wilde de taart afsmeren met ganache zoals ik hier op het forum had gezien. Nou, dat was nog niet zo makkelijk als  het lijkt. Helemaal niet strak, maar erg lekker was het wel :-)

http://www.mijnalbum.nl/Foto-3QLLWP7X.jpg

2

Re: beetje laat, een sint en twee kersttaartjes....

Leuk gemaakt hoor! Enne je bent echt niet te laat hoor. Sinterklaas en de kerst moeten nog komen hoor dit jaar  ;)

3

Re: beetje laat, een sint en twee kersttaartjes....

ha ha, ja, zo kun je het ook bekijken. Gelukkig zijn ze al op en hoeven we ze niet tot december te bewaren ;-)

Re: beetje laat, een sint en twee kersttaartjes....

Wat een leuke hertjes!! :-)

5

Re: beetje laat, een sint en twee kersttaartjes....

Zo leuk gedaan en nu hebben we in elk geval tijd genoeg om er naar te kijken :)