1

Onderwerp: Barbie taart met gekleurde kapsel

Ik ga over 2 weken een Barbie taart voor mijn kleine meid haar 4de verjaardag maken. Nu wil ze gekleurde kapsel. Nu heb ik thuis van wilson icing colors en kan ik dat daarmee kleuren en hoe doe ik dat het beste. Wie kan mij helpen of weet een betere manier om de kapsel te kleuren. Alvast bedankt  :thumb:

2

Re: Barbie taart met gekleurde kapsel

je kan gewoon een kleurtje door de mix doen. of meerdere kleuren door het in bakjes te verdelen,kleur erdoor en dan in de vorm.

maar het makkelijkste is gewoon 1 kleur.  :)

3

Re: Barbie taart met gekleurde kapsel

ik heb van de week rode en blauwe cake gemaakt, ging heel goed. denk wel dat je een paar druppels minder water moet gebruiken en dat dus vervangen door kleurstof voor de juiste verhoudingen. En de kleurstof heel goed doorroeren, vooral bij mijn rode biscuit zaten er toch nog wat witte stukken door. Ik heb het ook met de wilton icing colors gedaan

4

Re: Barbie taart met gekleurde kapsel

Ik maak gewoon mijn biscuitbeslag en doe daar kleurstof doorheen tot ik de kleur heb die het moet zijn en dan gewoon bakken als altijd. Ik mix het trouwens gewoon met de mixer op het laatst mee.

Groetjes, Michaela.
A balanced diet is a cookie in each hand.

5

Re: Barbie taart met gekleurde kapsel

bedankt voor alle tips. nu kan ik verder.  :thumb: