1

Onderwerp: Mijn eerste baksels ;-)

Hallo allemaal,

Voor de 3e verjaardag van mijn zoontje ben ik aan mijn eerste taart begonnen, bekleed met fondant, zie hieronder. Reacties zijn welkom.
Ik moet nog uitstekers e.d. aanschaffen, dus de cirkels zijn niet heel strak.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-LK3O4ZNP-D.jpg

Onderstaande taart is voor iemand die 60 werd en een horloge voor zijn verjaardag kreeg. Met wit bekleden is wel lastig zeg, je ziet alles ;-)

http://www.mijnalbum.nl/Foto-BNIE48UA-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-UFECCPRV-D.jpg

Dit is een kant en klare cake, voor een tafeltennisliefhebber die 30 werd. Had ik gevuld met aardbeienjam en slagroom. Maar omdat de cake van zichzelf heel massief was, was de bovenste laag te zwaar, daardoor is de jam aan de zijkant uit gaan zakken. Dat kun je dus wel zien....  :( ..echt strak ziet het er niet uit. Volgende keer beter!

http://www.mijnalbum.nl/Foto-NKT7BAVL-D.jpg

Bedankt voor het kijken en geef gerust commentaar!
Grt Lies

2

Re: Mijn eerste baksels ;-)

mooi voor de eerste!
ze zijn strakker dan mijn eerste  :)

Re: Mijn eerste baksels ;-)

Leuk hoor. Je cirkel van de horloge is wel strak!

4

Re: Mijn eerste baksels ;-)

Hi Lies,

heb ook een keer een zware cake moeten maken met vulling, toen heb ik ´m doormidden gesneden, de onderkant ca. 0,5 - 1 cm uitgehold (randje van ca 1 cm dik aan de buitenkant overlaten!) en daar de vulling ingedaan.
Geen probleem met uitlopende vulling :)

En zeker geen slecht begin; wacht maar als je de slag een beetje te pakken hebt  :Y

LG, Petra

Droom niet over het leven, leef je droom!
Petra

5

Re: Mijn eerste baksels ;-)

Dank jullie wel!

@Petra; goede tip, want je zag de vulling er gewoon aan alle kanten uitkomen toen ik de bovenste laag er weer oplegde  :lol: