1

Onderwerp: [FEEDBACK] chocotobbe eitjes en worteljesss 1e na de bevalling

voor een familie etentje een tobbe gemaakt.. nou wat fout kon gaan ging ook fout..

was mn eerste echte na mijn bevalling de 1e biscuit kon ik weg gooien omdat hij opeens in het midden harde bellen had en amper was gerezen hoe het komt geen idee heb niks anders dan normaal gedaan..

omdat ik slim was (not) met de planning (en omdat ik een nieuwe handmixer moest kopen omdat de andere kapot was gegaan) werd het nu wel heel krap aan dus gauw een nieuwe biscuit gebakken en die was gelukkig wel goed gerezen en gaar van binnen maar omdat het krap werd heb ik hem al doorgesneden toen hij nog warm was.. dat vind biscuit niet leuk  dan gaat het dus niet meewerken..

hij viel zogoed als uit elkaar..  nog even af laten koelen en toch maar gevuld met lactosearme ganache gebroken hazelnoot en sinasappel marmelade

de stokjes zijn van de aldi en waren de orange variant
de eitjes van de action

de haasjes zien er niet uit omdat ik ze op het laatst weer moest maken want mijn dochter kan nog steeds heel goed klimmen en is ook nog steeds gek op fondant (ze is de kast ingeklommen waar het stond te drogen toen ik de was aan het ophangen was boven)

dus ja alles ging fout  :lol:

toch vond ik het leuk om te maken.. dit taartje ondanks het veelvuldige binnenwaardse gemopper van mij
helaas geen mooie foto's kunnen maken door tijdgebrek

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/24283_450395491707934_1489347727_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543834_450395488374601_1084706187_n.jpg

feedback graag gewenst


hier even een kleine smokkel van een toetje die ik heb gemaakt voor het uitproberen (volledig lactosevrij)  kokosrijstepap met mango gelei
en het was mmmmmmmmm
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/261398_444169185663898_1739318139_n.jpg

When we lose the right to be different, We lose the privilege to be free- Nelson Mandela
https://www.facebook.com/PennysHobby

2

Re: [FEEDBACK] chocotobbe eitjes en worteljesss 1e na de bevalling

Ik heb het op facebook ook al gezegd maar ook hier: hij is hartstikke leuk geworden Penny. En misschien moet je toch maar eens een kindveilige opbergplaats creeren voor je boetseersels  :s  :/  :lol:

--------------------------------------------------------
Wie ben ik om aan mezelf te twijfelen. (Loesje)

Re: [FEEDBACK] chocotobbe eitjes en worteljesss 1e na de bevalling

ja een kluis met laser alarm eromheen of zo.. ze stonden boven op die zwarte boekenkast van ikea  je weet hoe hoog die is..

When we lose the right to be different, We lose the privilege to be free- Nelson Mandela
https://www.facebook.com/PennysHobby

4

Re: [FEEDBACK] chocotobbe eitjes en worteljesss 1e na de bevalling

Het toetje ziet er heerlijk uit zo met die laagjes!
Taart is leuk, weer eens wat anders dan de varkentjes!