1 Laatst bewerkt door jufjeA (20-02-2013 23:25)

Onderwerp: Hartjescake

Heb een achternaam wat met hartjes te maken heeft en daarom altijd al een verzameling hartjes in huis.  Via pinterest kwam ik op het idee en dit is het geworden:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= … mp;theater

(Kun je facebook foto's niet zo invoeren als bijv. mijnalbum foto's. Zou leuk zijn als ze zo in beeld zouden komen ipv een link)

2 Laatst bewerkt door Lisawolff (21-02-2013 09:11)

Re: Hartjescake

Ja dat kan. Als je met de rechtse muisknop op de afbeelding klikt en dan kiest 'afbeeldings url kopiëren' en die tussen: [ img ] [ /img ] zet.

Je cake ziet er leuk uit trouwens! Hoe heb je dat hartje erin gekregen?

Geluk kun je niet kopen, cupcakes wel!
Kijk ook eens op mijn facebookpagina: www.facebook.com/cupcakesvanlisa

3

Re: Hartjescake

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/62585_110205419163392_1658934313_n.jpg

ik taart, jij taart, wij zijn taarten

4

Re: Hartjescake

Oh wat een gaaf idee, is dit moeilijk om erin te krijgen?

5

Re: Hartjescake

Ik had het tussen [img]en die van sluiten[/img] gezet maar er werd niets zichtbaar. Straks nog maar eens kijken hoe dat dat wel moet lukken.

Hoe ik het gemaakt heb?
Eerst choco amarenencake gebakken met rode kleurstof. Na het bakken van de rode cake, allemaal hartjes uit de cake gestoken. (je houdt lekkere restjes over  :D ) Een klein beetje gewone cakemix in nieuw bakblik doen. Hartjes op zijn kop erin zetten tegen elkaar aan over de hele lengte van bakblik.  Hierna nieuwe cakemix erover heen scheppen en nogmaals in de oven. Even lang en zelfde temperatuur als een gewone cake bakken

6

Re: Hartjescake

erg leuk!
ik heb het al vaker voorbij zien komen
ook met gekleurder ballen . erg leuk!

maar wat ik me afvraag
dan bak je dus je hart 2x  droogt het dan niet uit?
of gaat de 2e keer bakken een stuk korter?

groetjes claudia

wil je meer van mijn creaties zien?  neem dan eens een kijkje op facebook:   https://www.facebook.com/dezoetesensatie

7

Re: Hartjescake

Dat was mijn idee vooraf ook .
Je bakt de 2de keer even lang.. misschien 5 minuutjes minder maar meer echt niet.
Het hart is niet te droog, maar wel ietsje (bijna niet te merken) als de 'verse cake'

8

Re: Hartjescake

OK! das nog eens leuk om te proberen dan, die gewone cakes zijn zo saai....Bedankt voor de uitleg! :Y

9

Re: Hartjescake

ik ga het eens proberen!
super leuk !

wil je meer van mijn creaties zien?  neem dan eens een kijkje op facebook:   https://www.facebook.com/dezoetesensatie

10

Re: Hartjescake

Mmm.

Geloof dat ik me hier ook eens aan moet wagen :)

11

Re: Hartjescake

De cake van de hartjes wat korter bakken. Dat komt het volgens mij wel goed. Ziet er super leuk uit.

Taart zonder naam is gevestigd in Amsterdam Noord. Facebook https://www.facebook.com/taartzondernaam