1

Onderwerp: mona toetje

dames,kan ik een taart vullen met de brownietoetje van mona of de chocolademousse?Gaat dit niet vloeibaar worden?Welke chocolademousse gebruiken jullie als vulling??Heeft iemand enig idee,moet voor zaterdag een taart met chocvulling maken.Dank alvast.

2

Re: mona toetje

Ik zou denken dat het met een Mona-toetje moet kunnen, aangezien het pudding is, is het al wat steviger.
Anders misschien proberen om wat Maizena toe te voegen zodat het nog een iets dikkere massa wordt? Maiszetmeel is een product dat altijd wordt toegevoegd aan vla en pudding, dus zou zeggen dat dit geen kwaad kan!

3

Re: mona toetje

Oef, ik zou er niets doorheen doen hoor, door het roeren kan het enkel juist dun worden omdat de lucht eruit gaat. Ik gebruik altijd een mona-toetje luchtig, gaat prima.

Tieneke

4 Laatst bewerkt door annick67 (13-02-2013 14:15)

Re: mona toetje

Precies, werkt prima, Mona toetje ertussen.....