1

Onderwerp: Kleurstoffen

Heb geen andere topic kunnen vinden, dus deze maar even geopend.

Vandaag loop ik tegen het probleem aan dat mijn kleurstoffen op zijn. Ik had als beginner americacolor kleurstof, maar ik begreep dat hier niet EU goedgekeurde stoffen in zitten?

Ondertussen heb ik  2 andere merken gekocht:  PME  en scrapbooking kleurstoffen. Deze heb ik gekozen omdat deze natuurlijker zijn.

Bij PME was het flesje zó leeg voordat er echt goede kleur aan mijn cake zat. Maar wel prachtige kleuren.  Bij scrapbooking heb ik hele potje gebruikt en er was nog geen duidelijk aanwezige kleur.

Nu is vandaag mijn kleurstof opgegaan en wil eigenlijk voor meer natuurlijkere kleurstoffen, maar goed... ik wil wel duidelijk kleur zien.   Zijn er nog andere die in de buurt komen? (en waar kan ik ze bestellen)  Welke ervaringen hebben jullie?

2

Re: Kleurstoffen

Ik gebruik spectrum das volgens mij americolor maar dan goedgekeurd... Oid. Ook gewoon chemische meuk maar gebruik er niet zoveel van

3

Re: Kleurstoffen

Het zijn nogal wat bladzijden, maar volgens mij moet je hier wel wat aan hebben :)

http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi … ?id=181237

Groetjes, Adrienne
<Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd!>

4

Re: Kleurstoffen

Heb dit al eens gelezen zeker intressant.
Helaas op korte termijn kleurstof nodig en kleurstoffen van vrouwtje deeg zijn hier niet verkrijgbaar.

Spectrum ken ik van naam niet. Staat er echt spectrum op de verpakking of gewoon americacolor?

5

Re: Kleurstoffen

Er staat spectrum op