1

Onderwerp: dame blanche vulling

Ik ben op zoek naar een vulling voor een taart die op de dame blanche :9  lijkt. wie o wie heeft voor mij suggesties?

En is het hierbij juist handig om een chocolade taart te maken?

2

Re: dame blanche vulling

dit maak je van slagroom en daar
chocolade in laten smelten. Gelijke delen.
Af laten koelen en afsmeren
tussen de taartlaagjes.

3

Re: dame blanche vulling

vanderkamp Thanx! Wat is dan handig om te doen met de banaan?

4

Re: dame blanche vulling

banaan?? die zit niet in dame blanche hoor. dat is alleen vanille ijs en chocoladesaus met evt. wat slagroom.....

If life gives you lemons, make lemoncurd.

5

Re: dame blanche vulling

Ik zou eerder een laag (aangevette) slagroom of vanillebotercreme doen, eventueel met plakjes banaan erop en dan geraspte chocolade. Dan proef de de verschillende smaken nog. Als je gelijke delen slagroom en chocolade doet, krijg je gewoon ganache. Kan ook heel lekker zijn  hoor, maar ik weet niet of dat jouw bedoeling is.

De recepten van aangevette slagroom en luchtige botercreme vind je trouwens hiernaast, links onder de knop recepten en dan bij vullen.

Tieneke

6

Re: dame blanche vulling

Ik denk dat je inderdaad meer iets van straciatella creme bedoeld? Een dame blanche is namelijk zoals Mirjam als zei vanille ijs met chocoladesaus ;). Daar komt geen banaan in voor!  :thumb: