1

Onderwerp: Vraag: Vulling voor een vogelkooi taart...

Help..... ik wil graag een vogelkooi taart maken maar daar zitten nogal wat lagen vulling tussen omdat hij zo hoog is. Ik wilde graag een vulling maken met frambozen, witte chocolade en lemoncurd. Nou vroeg ik me af wat ik het beste kan doen, frambozenmouse maken met witte chocolade of toch botercreme??? En kan de lemoncurd er wel bij??? Kan ik ook witte chocolade botercreme maken en de frambozen los toevoegen??? Heeft iemand dit ooit al eens geprobeerd??? Alvast bedankt voor jullie reactie en het meedenken.

Ik ben niet chaotisch, ik orden gewoon anders!

2

Re: Vraag: Vulling voor een vogelkooi taart...

als ik frambozen crème maak doe ik dit altijd met botercrème. Gaat perfect.

3

Re: Vraag: Vulling voor een vogelkooi taart...

Gebruik jij dan verse/diepvries frambozen of frambozenjam of een smaakje?

Frambozencreme met lemoncurd of met witte chocolade lijkt mij wel lekker, maar alledrie niet. Lemon is sowieso lastig te combineren met iets anders dan room of citrus, vind ik.
En creme vind ik ook het beste idee bij een hoge taart, mousse zou kunnen inzakken en dat is jammer.

Tieneke

4 Laatst bewerkt door Sneezle (26-01-2013 11:15)

Re: Vraag: Vulling voor een vogelkooi taart...

Thanks voor het meedenken. Ga het eens ff proberen, doe je ze gewoon door de bc mix heen gepureerd??? Moet je dan iets minder vocht gebruiken in het recept???

Ik ben niet chaotisch, ik orden gewoon anders!