1 Laatst bewerkt door viaDaniëlle (25-01-2013 16:16)

Onderwerp: Ik heb spijt...

spijt dat ik mijn eigen idee niet gewoon heb uitgevoerd.

Een bevriend stel viert morgen hun verjaardag. Ze wilden graag een taart van 30 cm. Daar kan ik nou helemaal niets mee. Zo'n groot oppervlak! Ze wisten niet precies wat ze wilden of welke smaak. Ik heb nog voorgesteld twee taartjes te maken. Maar ja, dat is ietsje duurder.
Uiteindelijk moest het een 30cm taart worden met de kleuren; paars, blauw en/of wit. Toen ik de taart gebakken had dacht ik: Ik had er gewoon twee moeten maken voor dezelfde prijs!!!

Maar goed, toch aan de slag. Met de sneeuw en een idee van Cakes by Bien als inspiratie kwam ik een heel eind. Na een tip van 'elleoi' voor de sneeuw (basterdsuiker) vind ik hem wel af, denk ik :s

http://www.viataarten.nl/data/storage/attachments/798fda2ae920f5f4f43f52449f9cf81c.JPG

http://www.viataarten.nl/data/storage/attachments/cb3460f6c3a14b79df2b6fec6a1bcff9.JPG
De pinguins zijn gemaakt met de uil uitsteker van Bien!

Bedankt voor het kijken. Feedback is welkom!

2

Re: Ik heb spijt...

Ik vind hem hartstikke leuk  :thumb: en had dat idee van Bien ook gezien, erg leuk.

Groetjes, Michaela.
A balanced diet is a cookie in each hand.

3

Re: Ik heb spijt...

Ik vind 'm echt SUPERLEUK!!!! Zeker weten dat hij in de smaak gaat vallen  :Y

Laat de moed niet zakken!
Met een appel en een ei kun je al bijna een taart bakken!!

4

Re: Ik heb spijt...

Leuk gedaan zo met die pinguins, vind het een vrolijke taart geworden waar ze vast heel blij mee zullen zijn!

Re: Ik heb spijt...

Hij is echt super leuk geworden! mag je trots op zijn hoor!

Groetjes! Enne, bedankt voor alle inspiraties!!!
Wil je meer zien wat ik maak? www.ingrids-baksels.webnode.nl

6

Re: Ik heb spijt...

Hij is toch leuk? Vind ik tenminste wel hoor!

Je vindt mijn taarten ook op Facebook: https://www.facebook.com/bakkriebels/
Wat meer lezen bij mijn baksels? http://bakkriebels.nl/

Re: Ik heb spijt...

Dank voor jullie lieve reacties!

8

Re: Ik heb spijt...

Je taart is superstrak en ik vind je afbeelding ook heel leuk. Eerder vandaag zag ik je topic en toen dacht ik 'gewoon zo laten' maar er stonden al zulke leuke tips voor je tussen. Ik vind het nu erg leuk geworden met de sneeuw erop, ik ben blij dat je niet een heel drukke bedoening ervan hebt gemaakt. Missie geslaagd, zou ik zeggen, daar hoef je echt geen spijt van te hebben.

Tieneke

9

Re: Ik heb spijt...

Hartstikke leuk!!!! Dus nee hoor, moet je absoluut geen spijt van hebben.

"Ik weet het zeker...........denk ik!"

10

Re: Ik heb spijt...

Mooi en strak toch, dus gewoon helemaal goed, ik vind hem mooi :)

De leukste winkel met ruim assortiment, workshops en cursussen in Haarlem (o.a. Wilton en PME):  http://haarlem.deleukstetaartenshop.nl/ … /index.php