Onderwerp: weer een update
1. Lieveheersbeestje
2. Mini Pip style
3. Hello kitty taart
Deze taart heb ik gemaakt voor mijn dochter, helaas door ziekte kon het feestje niet doorgaan. Dus uiteindelijk zijn mijn collega’s de gelukkige geworden. De taart is gevuld met bastogne creme, monchou cream cheese frosting en frambozen bavarois en is afgesmeerd met witte chocolade ganache. 
4. M&M taartje
Manlief is jarig geweest en hij is gek op M&Ms dus een mooie gelegenheid om zo’n taartje te maken. De taart is gevuld met een laagje jam, een dubbele frambozen bavarois en is afgesmeerd met puur chocolade ganache.
5. Bierdop taart
Deze taart heb ik gemaakt als traktatie op het werk ter ere van mijn man’s verjaardag. Met dank aan de ‘how to’ op deze site. De taart is gevuld met bastogne creme, monchou cream cheese frosting en frambozen bavarois, is afgesmeerd met witte chocolade ganache
Bedankt voor het kijken en jullie feedback is welkom 

