1

Onderwerp: een nogal kerstige parade

OK een beetje laat :o , maar ter afsluiting zal nog een niet kerstige taart langskomen.
Voor de wederzijdse ouders, ter compensatie van ons afwezig zijn tijdens de kerst. Gevuld met chocolade bavarois en cranberry compote, afgesmeerd met (melk) ganache. Dat laatste vergt nog wat oefening :shh:  :mad: . Volgens mij zaten er flinke lagen ganache op, maar daar heb ik geen klachten over gehoord.
http://www.mijnalbum.nl/Foto-MDWLXVFH-1.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-3DHNMPQE.jpg
Het is maar goed dat de foto's niet zo goed zijn, want de niet zo engelachtige gezichtjes van de engelen valt daardoor niet zo op :D  :o . Volgens mij moet ik daar het komende jaar maar even flink op oefenen :lol: .

Al een tijdje geleden werd onze buurman 50 en dat was een perfect excuus om wat uit te proberen met RI. De "50" heb ik later van een tweede laagje voorzien omdat ik hem in eerste instantie nogal ielig vond. Gevuld met gebakken appeltjes room, dulche leche en kaneelBC.
http://www.mijnalbum.nl/Foto-OMBLDJKZ.jpg

2

Re: een nogal kerstige parade

Źe zijn mooi!

Ganache is kwestie van wennen. Volgens Michelle moet je hem in na het maken een nachtje in de koelkast heben en weer op de kamertemperatuur brengen om me te werken. Bij mijn laatste taart heb ik dat koelkast stukje overgeslagen (dus is een nacht gewoon op de kamertemp. gebleven) en ik vond het makkelijker om te werken, hij werd iig iets minder snel hard.

3

Re: een nogal kerstige parade

Ze zijn mooi hoor, klinken ook lekker  :9 En net wat Miche zegt, t'is even wennen met ganache maar echt het werkt heel fijn als je het door hebt.

Christine.

4

Re: een nogal kerstige parade

:thumb: hartstikke leuke en mooie taarten en zeker ook  :9  :9  :Y

Eerst denken dan doen..... zoooo moeilijk!
www.facebook.com/TaartNatuurlijk   www.taartnatuurlijk.nl

5

Re: een nogal kerstige parade

Mooi mooi mooi.......klinken ook lekker.

Het is zoals het is en dat is goed zo.
Bianca's bakery

6

Re: een nogal kerstige parade

Kerstig of niet, het ziet er hartstikke leuk uit! En die vullingen.... :9

Groeten,
Linnn