1

Onderwerp: taart met 3D kaart

Heb voor het eerst gewerkt met een print voor een taart. Heb deze bij de leukstetaartenshop laten maken, echt super!!

Het was een taart voor een 40 jarig huwelijk, en hem hun trouwfoto 3D op de taart gezet.. randje heb ik uit de hand erop gezet.(pure chocolade)

Ze waren blij verrast (was verrassing voor hun) en vonden hem super!!!

badankt voor het kijken!

http://www.mijnalbum.nl/Foto-VHVPV68P.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-4GWNSQAU.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-HOWEI3AA.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-6XVMMAH8.jpg

2

Re: taart met 3D kaart

:thumb:

"Life is what happens to you, while you're busy making other cakes"

3

Re: taart met 3D kaart

mooi! netjes opgespoten

Taart Smakelijk is de naam

4

Re: taart met 3D kaart

Leuk gedaan zo dat 3D :Y . De rand vind ik knap gespoten, had je eerst een afdruk gemaakt in de taart? Het is zo gelijk namelijk. Zelf persoonlijk vind ik de ringen wat te grof bij de taart en als ik nog zo vrij mag zijn dan is een rozenblad  mooier dan een klimopblad bij de rozen. Maar het is leuk he om voor iemand een persoonlijke taart te maken, het geeft veel voldoening. Veel plezier bij het maken van de volgende taarten.

Groetjes Marjon

5

Re: taart met 3D kaart

Dit is wel echt leuk een foto verwerken, scrap en taartdecoratie gecombineerd. Dat randje heb je ook prachtig gedaan. Ik vind de ringen ook minder mooi. En het inpakpapier leidt mij te veel af van de taart. Maar alles bij elkaar een prachtige, creatieve taart, zeer geschikt voor de doelgroep.

Wil je me volgen op Facebook, like dan https://www.facebook.com/zoetzwolle
Groetjes Annemarie