1

Onderwerp: Diverse bloemstukjes (bezig met PME Sugarflowers)

Zo onwijs leuk om te doen. Dit zijn de bloemstukjes die we tot nu toe gemaakt hebben. En volgende week maandag moet mijn examenwerkstuk af zijn. Al ideetjes genoeg, nu alleen nog uitvoeren :)

Boeketje anjers, bramen, blossom & klimop
http://www.mijnalbum.nl/Foto-8MNJPW6H.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-HIF8Z7RT.jpg

Rozenboeket met fantasy flowers
http://www.mijnalbum.nl/Foto-GBG76OEE.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-D87ABZHR.jpg

En toch wel mijn trots, de tak met lelies (ondanks dat ik hem nog niet makkelijk vond zo'n eerste keer :) )
http://www.mijnalbum.nl/Foto-BOBLMIL6.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-JEH3PZFK.jpg

2 Laatst bewerkt door Esmaatje (10-12-2012 23:27)

Re: Diverse bloemstukjes (bezig met PME Sugarflowers)

Mooi hoor!

Als ik je een tip mag geven: ik vind de randen van de anjers vrij dik.
Ik heb geleerd dat ze vloeipapier dun moeten worden uitegerold en dat je de randen deeltje voor deeltje dunner rolt.
Dan worden ze voller.
Als je het eerste blaadje dubbelvouwt over de kern, werk je die gelijk weg.

Succes met je eindstuk, ben benieuwd!

3

Re: Diverse bloemstukjes (bezig met PME Sugarflowers)

Dank je Esmaatje.
Toen ik voor het eerst op de foto's keek zag ik dat van de anjers ook (vind ze ook nog niet echt helemaal op een anjer lijken, met name van bovenaf gezien nog niet :) ). Maar ja, wat wil ik dit was de eerste les en de eerste keer überhaupt dat ik zulke bloemen maak. Ik heb het mezelf daarom wel vergeven ;) Ik ga er echter zeker nog wel mee oefenen hoor en neem je tip dan ook zeker mee als ik daar weer mee aan de slag ga. Merci!

Re: Diverse bloemstukjes (bezig met PME Sugarflowers)

Ik vind het vreselijk knap. Ik zou zoiets wel willen leren, maar hier in de buurt zijn geen cursussen. De anjer vind ik heel moeilijk om te maken. Ik heb het al tig keer gedaan en nog nooit naar mijn zin. Maar ik blijf oefenen. Nogmaals, schitterend. Succes met je eindwerkstuk.

Wat je ook doet of laat, de mensen kletsen toch....