1 Laatst bewerkt door cleopetras (21-11-2012 19:05)

Onderwerp: voetbal

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-RIMPUWDR.jpg
Hij hield van psv en van zijn eigen voetbalclub. Daarom deze taart. het logo van psv lukte niet, de verticale strepen vond ik al moeilijk. Iemand hier nog tips voor?

2

Re: voetbal

Ik vind het een leuke taart hoor! Jammer dat het logo niet lukte :( wat mij er hielp was de tip om ipv een mesje, de pizzasnijder te gebruiken met evt een liniaal! Hoop dat je er iets aan hebt :)

3

Re: voetbal

toch echt een  :thumb: taart hoor :Y

:think: wat vond je moeilijk aan de strepen?


voor puzzelen gebruik ik een kleine pizzasnijder ;) http://www.deleukstetaartenshop.nl/gere … p-101.html

Eerst denken dan doen..... zoooo moeilijk!
www.facebook.com/TaartNatuurlijk   www.taartnatuurlijk.nl

4

Re: voetbal

Bedankt voor jullie reactie, :)
de bovenkant van de strepen zijn niet gelijk. Zie je misschien niet op de foto maar het scheelt best veel. Er boven een sierrand op plakken was niet gelukt, ik denk dat de strepen eigenlijk met te dikke fondant zijn gemaakt. Verder was het best moeilijk om ze mooi, met gelijke afstand, te plakken. Maar dat is aardig gelukt.