1

Onderwerp: royal icing vraag

Hoi allemaal
Ik zit mezelf helemaal gek te maken met al die mooie koekjes filmpjes die op youtube  staan die zijn gedecoreerd  met ri.
Maar ik heb er gewoon wat begeleiding voor nodig de 1e keer
Nu vroeg ik me af hoe dik je het ongeveer moet maken?
En is er een webshop die nederlands  is en waar je al de bak dingen waar ervoor kan kopen?
En als ik ri een kleur wil geven bijvoorbeeld  rood dat is het wel rood maar niet rood rood zeg maar haha, dus hoe moet ik dat doen? Nog meer rood toevoegen?

En is er iemand op dit forum die in dronten woont of in de buurt die mij een keer gezellig wil helpen, en waar ik wat leuke dingen van kan leren?

Groetjes Marcella

Re: royal icing vraag

ik zeg: een workshop van de koekenbakkers(.com)! superleuk en leerzaam :)

liefs marieke

Re: royal icing vraag

ik zeg: een workshop van de koekenbakkers(.com)! superleuk en leerzaam :)

liefs marieke

4

Re: royal icing vraag

Dat is niet bij mij in de buurt jammer genoeg

5

Re: royal icing vraag

Hangt er vanaf wat je wil maken.
Dikte hangt ook af van wat je precies wilt doen.  ;)

Rood is inderdaad een lastige kleur en zul je langzaam in moeten laten trekken of niet die van wilton gebruiken. Ik hoor dat die van sugarflair wel goed is.

6

Re: royal icing vraag

Als je Deventer niet te ver vindt, de workshop van Sanieks Zoete Festijn (@cassie) is ook een aanrader.

7

Re: royal icing vraag

Ik wil je best op weg helpen, maar hoor van mijn vriend net dat Dronten in Friesland ligt... Wij wonen in Brabant, dus dat is behoorlijk uit de richting ben ik bang. Ik heb zelf veel gehad aan de tutorials op sweetopia! Succes!

8

Re: royal icing vraag

Er staat een prima uitleg bij de howto's :Y Om mee te beginnen ;)

http://www.deleukstetaarten.nl/howto/4/ … versieren/

Groetjes, Adrienne
<Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd!>

9

Re: royal icing vraag

Dronten is nu in flevoland. Straks in friesland ja... ik zal eens even kijken