1

Onderwerp: [FEEDBACK] M'n aller eerste twee taartjes!

De titel zegt al genoeg..
Kwam per toevalig twee weken geleden op dit forum.. en nou ben ik ook aan het bakken geslagen! Met behulp van dit forum en alle tips die hier op staan, heb ik m'n eerste twee taarten gemaakt. Dus bedankt iedereen!  :D

Tussen m'n eerste taart had ik een laag jam en een laag botercreme van funmix gedaan. M'n tweede pietentaart (zo leuk die sinterklaasperiode!) heb ik gevuld met een laag botercreme/bastogne en een laag chocoladebotercreme/amaretto.
Ik las op het forum dat de meeste mensen twee a drie lagen doen, maar ik moet zegggen dat ik twee lagen al erg machtig vond. Volgende keer probeer ik het een keer met één laag vulling.

Feedback en tips zijn uiteraard welkom!  :)

http://www.mijnalbum.nl/Foto-QOVQ4PXZ.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-OANYEVWI.jpg

2

Re: [FEEDBACK] M'n aller eerste twee taartjes!

Vind de pietentaart helemaal leuk! En wbt de lagen, je kan natuurlijk zelf bepalen hoeveel je er tussen smeert, dus de hoeveelheid die je anders in 2 lagen zou doen kan je ook over 3 verdelen toch, succes!

3

Re: [FEEDBACK] M'n aller eerste twee taartjes!

knap gemaakt voor je eerste taarten :Y !!

groetjes Leontine