26

Re: all white wedding cake

Gewoon in 1x eigenlijkvind ik vierkant niets moeilijker dan rond. Ik doe het alleen iets minder vaak

kijk ook eens op www.brenniescakehouse.nl voor al mijn taarten, workshops en zelf gemaakte mallen welke ook te koop zijn.

27

Re: all white wedding cake

Ohhhh ge-wel-dig. Ik blijf maar kijken, helemaal mijn smaak...... De ze sla ik op ter inspiratie voor als wij ooit gaan trouwen..... WAUW! :thumb:  :thumb:  :thumb:  :thumb:  :thumb:  :thumb:

28

Re: all white wedding cake

Echt mooi, een witte bruidstaart. Heel klassiek

Yesterday is history, tomorrow is a mistery,
Today is a gift, that's why we call it PRESENT

29

Re: all white wedding cake

Ja Brenda je hebt er weer een pracht stapel van gemaakt en ze zullen er echt superblij mee zijn  :Y  :thumb:

Vele en lieve groetjes Nicole

30

Re: all white wedding cake

Mooi!!!!

Jacqueline

31 Laatst bewerkt door Tamtaartje (21-09-2012 20:13)

Re: all white wedding cake

Wauw wat een mooie taart!! :D  Heb je nog tips voor de uitsteker?? Vind hem zo gaaf!  :D Moet ook maar is meer gaan oefenen met vierkante taarten vind dat erg mooi uitzien!! De hoeken scheuren bij mij steeds :(

32

Re: all white wedding cake

Wauw!

Meer zien? Op m'n pagina deel ik mijn creaties, how to's en mijn favoriete recepten! & sinds kort vogel voederTAARTEN!
www.facebook.com/EllCake

33

Re: all white wedding cake

Hartstikke mooi in zijn eenvoud. Tip voor de scroll, zeker voor rechte stukken; als je ze van gumpaste maakt kun je ze even een beetje hard laten worden waardoor ze makkelijker op te plakken zijn zonder dat ze vervormen. Op het moment dat je ze om een hoekje moet plakken kun je ze met lijm op de achterkant weer wat soepeler maken. Maar het blijven inderdaad lastige dingen alhoewel daar op jouw taart niets van te zien is! :thumb:

Zoete groetjes, Marjolein

34

Re: all white wedding cake

Heel erg mooi, helemaal top!

Groetjes Wendy
Morgen maar weer eens géén SAS-dag...

35

Re: all white wedding cake

Heeeel mooi !

36

Re: all white wedding cake

Naast Fb hier ook nog mijn complimenten; het is een prachtige en stijlvolle taart. Ook deze rozen zijn mooi en idd het is best een klus om de scrol netjes uit de vorm en mooi op de taart te krijgen.

Shower the people you love with love - James Taylor and me ;-)

Re: all white wedding cake

Prachtig door zijn eenvoud, mooie foto zoals altijd.

Iedere taart met liefde gemaakt!
www.carolinestaartcreaties.nl | Caroline

Re: all white wedding cake

Prachtig gedaan zeg!!

"A party without CAKE is just a MEETING"
www.sweetcleefcakes.nl

39

Re: all white wedding cake

Echt in 1 woord PRACHTIG!  :Y  :thumb:

Groetjes Heleen