1

Onderwerp: Ropeskipping taart

Deze zaterdag start het nieuwe seizoen van ropeskipping (cool touwtje springen) en ze vroegen me om een taart te maken voor 40 personen.  Liefst zo goekoop mogelijk.

Ik heb hen dan een cake voorgesteld.  Kunnen ze uit de hand eten en dan moeten ze ook weer geen bordjes en zo kopen.

Hieronder zie je het resultaat.  Heb er een regenboogcake van gemaakt met aardbeiconfituurvulling en afgesmeerd met nutellabotercrème.  Ben benieuwd naar de gezichten als ze hem aansnijden.

http://www.mijnalbum.be/Foto-F8PK8W78.jpg

2

Re: Ropeskipping taart

:think: kun je ook al in clubverband touwtje springen dan??
Taarten is zoooo goed voor je algemene ontwikkeling ;)

Anyway :rolleyes:  :o , ik vind 'm hartstikke leuk en idd die binnenkant, da's een  :thumb:  verrassing :Y

Eerst denken dan doen..... zoooo moeilijk!
www.facebook.com/TaartNatuurlijk   www.taartnatuurlijk.nl

3

Re: Ropeskipping taart

Leuke taart.
En Carien, je kunt zeker touwtje springen in groepsverband, zie volgende link. ;)
http://youtu.be/SPOfG53G17s

4

Re: Ropeskipping taart

jemig :think: , da's goed voor je conditie :Y 
Volgende keer wanneer het op schoolplein weer springtouwtijd is, zal ik vragen of ze dit op het digibord mogen kijken, kunnen ze inspiratie opdoen ;)

Eerst denken dan doen..... zoooo moeilijk!
www.facebook.com/TaartNatuurlijk   www.taartnatuurlijk.nl

5

Re: Ropeskipping taart

leuke taart !

en wauw wat een gaaf filmpje

wil je meer van mijn creaties zien?  neem dan eens een kijkje op facebook:   https://www.facebook.com/dezoetesensatie