1

Onderwerp: Oefentaartje, maar niet helemaal tevreden (tips?)

Gisteravond had ik ineens heel erg zin om weer een taartje te maken, en ik had nog mijn nieuwe blanda-schaaltje om uit te testen (stroomde helemaal over in de oven, weer wat geleerd  :P), en banketbakkersroom (nog nooit gebruikt). Ik wilde ook eens wat experimenteren met bloemetjes. Het idee vind ik op zich wel leuk geworden, alleen lukte het me niet om de taart strak te bekleden. Ik zag de nodige hobbels en bobbels. Het was gelukkig niet ergens gescheurd ofzo. Ik had wel de afgesmeerde taart in de koelkast gezet (zou zorgen voor een strakker resultaat). Misschien heb ik de fondant te dun uitgerold? Heeft iemand tips? 

http://www.mijnalbum.nl/Foto-SM37RZYO.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-IVGKAPRK.jpg

Bedankt voor het kijken!

2

Re: Oefentaartje, maar niet helemaal tevreden (tips?)

Nou ik vind het best mee vallen met die hobbels en bobbels, mooie kleuren combi...

3

Re: Oefentaartje, maar niet helemaal tevreden (tips?)

Als je de afgesmeerde taart weer uit de koelkast gaat en er met een hete spatel overheen gaat, maak je hem nog gladder, dus strakker!

4

Re: Oefentaartje, maar niet helemaal tevreden (tips?)

Ah ok, dat heb ik nog nooit geprobeerd, ga ik de volgende keer zeker doen! Bedankt voor de tip! En BiTruJa bedankt voor het compliment :)