1

Onderwerp: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Door verandering van werk/huis/... is er de laatste tijd weinig in huis gekomen van posten op 't forum. :o

Misschien met m'n kettingtaartje terug een stap in de goeie richting gemaakt?!

Vond't best wel moeilijk om op een idee te komen. Had eerst gedacht aan de rooie schoentjes van Dorothy, maar ondertussen waren al zoveel schoentjes de revue gepasseerd.

Dan maar voor de ingetogen Vintage glam gegaan en aan de slag gegaan met stencil en cameomoulds. Benieuwd wat jullie ervan vinden!

De taart zelf was worteltjestaart met Honey Cream Cheese Frosting en witte chocoladeganache.

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-QPMIWBRQ.jpg

Door de weinige aanmeldingen in (West-) Vlaanderen mocht ik m'n taartje wisselen met Leon10-e. We hadden halverwege afgesproken, op haar vroegere werkplek in Catzand, waar ze zo lief waren om ons de taart te laten aansnijden - in ruil voor een stukje natuurlijk   :P

Daarom nog een zeldzaam fotootje, van een aangesneden taart...

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-FQ4QWQH6.jpg

2

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Leuke taart :)

3

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Mooie taart hoor!

Elke taart is een feestje waard!!   Groetjes, Nancy
www.facebook.com/opentoptaart. :-)

4

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Originele, leuke taart. :thumb:

Denk in mogelijkheden, niet in beperkingen!

5

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Oh... Wat een schatje, zeg!

Je vindt mijn taarten ook op Facebook: https://www.facebook.com/bakkriebels/
Wat meer lezen bij mijn baksels? http://bakkriebels.nl/

6

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Supermooi taartje!

7 Laatst bewerkt door renata2 (27-08-2012 12:56)

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

ik vind hem prachtig en zo stijlvol!
die mooie bogen zijn zeker met de sugargun gemaakt? en waarmee heb je de roze stipjes gemaakt  :think: ?

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Wauw ik vind hem echt prachtig! Mag ik vragen hoe je die prachtige bloem op de bovenkant hebt gemaakt?

9

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

hele leuke taart hoor!
als er nog eens zo'n ketting gestart wordt zou ik daar graag ook aan meedoen, dan zijn we met minstens 2 uit west-vlaanderen ;)
hoe heb je je ingeschreven?

10

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Dankjewel hoor! Moet hier dringend terug wat meer vertoeven en posten :lol:

@Renata2: De slierten zijn idd met de sugargun gedaan. De stipjes zijn gestencild met een stencil van Bien en de Pearl Pink sherbet van Rainbow Dust.

@DanielleFenna: De bloem is gemaakt met verschillende tinten gumpaste/fondant, uitgestoken met 2 of 3 maten van de 5 petal cutter van PME en de randen wat laten golven met balltooltje en foampad...

@anilin: Forum in de gaten houden... :) http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi … ?id=186927  Lijkt me wel leuk!  Heb al 4 van de 5 rondes meegedaan, vorige door verhuis niet kunnen meedoen, en als er een 6de doorgaat doe ik zeker terug mee!

11

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

leuk taartje en wat lijkt ie me lekker!!!
wil je t recept met me delen??

ik taart, jij taart, wij zijn taarten

12

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

vicky : ik hou het forum al een tijdje in de gaten, maar moet die oproep gemist hebben  :( ....
wanneer zou de volgende ketting zijn?

13

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

Deze ketting is ergens in februari van start gegaan... Geen idee wanneer de volgende is. Je kan ook altijd zoeken met het trefwoord *ketting* bij  Bakken voor anderen of babbel naar het bakken. Daar was eerst een oproep/poll voor het onderwerp van de ketting.

@ coconuts: het recept komt uit het hummingbird boek... zal 't eens moeten opdiepen en wat later posten.

14

Re: Vintage Glam ♥ kettingtaartje 66/67

kzal het zeker in de gaten houden!