1

Onderwerp: regenboog biscuit

Ik heb al eens vaker regenboog biscuit gemaakt. Ik deed dan laag voor laag kleur voor kleur bakken. wel meerdere pannen tegelijk natuurlijk. Dit omdat ik dan de mooiste strakke lijnen krijg. Loopt het niet in elkaar over. Maar nu moet ik iets maken waar ik best veel regenboog biscuit voor nodig heb. Kan ik ook een laag/kleur in de pan doen dan een velletje bakpapier en weer een laagje/kleur?

2

Re: regenboog biscuit

En anders gewoon per kleur de dubbele hoeveelheid bakken en dan doorsnijden zodat je twee lagen hebt...?

3

Re: regenboog biscuit

ja klopt heb ik ook aan gedacht. Maar ik moet 3 taarten van ieder 3 lagen meet regenboog biscuit maken. Dus dacht als ik het op deze manier doen ben sneller klaar met bakken. Maar denkje dat het zo niet gaat lukken? met bakpapier ertussen?

4

Re: regenboog biscuit

Heb ik nog nooit gedaan dus durf daar geen antwoord op te geven. Je loopt het risico dat door het bakpapier het beslag niet gelijkmatig omhoog komt.

En naders gewoon eens uitproberen?