Onderwerp: recht stapelen van topsy turvy
Na 2 jaar bakken vind ik het wel een keer tijd voor een topsy turvy, dus morgen ga ik me daaraan wagen.
Kapsels zijn (bijna) gebakken en ik heb me genoeg ingelezen dus op zich zou het allemaal moeten lukken.
Alleen heb ik 1 vraagje mbt het stapelen.
Ik wil hem dus recht gaan stapelen, dus een cirkel uit de bovenkant snijden en daar de volgende taart opzetten.
Alleen als ik een cirkel eruit snij, lijkt het mij dat ik stuit op de vulling. Die word op basis van slagroom dus daar kan ik niet overheen bekleden.
Hoe kan ik dit het beste doen? De bovenste laag wat dikker laten en proberen de cirkel niet te dik uit te snijden zodat er nog een laag biscuit in blijft zitten? Of van die uitgesneden cirkel (als die enigszin bruikbaar is nog) een dunne plak afsnijden en die terugleggen in het gat om zo een barriere te creeren?
En ik weet, ik zou gewoon scheef kunnen gaan stapelen met een lange stok door de lagen heen, maar dat vind ik niks (lees: gaat bij mij niet goed komen om alles pcies pas te maken zodat de stok overal recht doorheen gaat ).