1

Onderwerp: Parade cuppies

Alle cupcakes die ik vorige week gemaakt heb.

Mijn nichtje Anne-Fleur is woensdag 13 juni geboren! Mijn zus belde mij aan het einde van de middag vroeg of ik wat lekkers kon bakken voor de gyn en verpleegsters en de dag erna mee wilde nemen. Tuurlijk doe ik dat! Dus de wedstrijd NL - DUI liet ik maar aan mij voorbij gaan (achteraf ook niet zo'n ramp haha).
De verpleegsters waren blij verrast want zoiets hadden ze nog nooit eerder gehad :) (ze lag in een Duits ziekenhuis, ze wonen nl. net over de grens).
http://www.mijnalbum.nl/Foto-OXBD6GZH.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-ELZQQIMC.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZNUJHTG4.jpg

Vervolgens voor een vaste klant dat weekend 46 cupcakes mogen maken, ditmaal voor haar man en zoon hun verjaardagen. Voor de vader EK-sfeer en voor hun zoon de kleuren van Yamaha (hij doet aan motorcross en rijdt op een Yamaha).
http://www.mijnalbum.nl/Foto-VFYLWCIM.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-N7VPBTOC.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-GBKKAULP.jpg

En bij het zien van de eerste lichting geboorte cupcakes, vroeg mijn zus of ik er nog meer wilde maken als traktatie voor haar werk. En ook daar zeggen we uiteraard geen nee tegen :) Dus datzelfde weekend nogmaals 20 geboorte cupcakes gemaakt, maar ditmaal met wat meer tijd' ;)
http://www.mijnalbum.nl/Foto-HHMSOVT8.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-BHQC6FYB.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-MWSUXSAD.jpg

Afgelopen weekend heb ik nog bruidscupcakes en een aansnijtaartje gemaakt, die is terug te vinden in de juiste rubriek.

Bedankt voor het kijken!

Re: Parade cuppies

Wauw!!!!! Mooi gemaakt!!!!

Groetjes! Enne, bedankt voor alle inspiraties!!!
Wil je meer zien wat ik maak? www.ingrids-baksels.webnode.nl

3

Re: Parade cuppies

Mooi hoor!

4

Re: Parade cuppies

Geweldig! Wat een boel, altijd leuk om naar te kijken!
:thumb:

5

Re: Parade cuppies

ze zijn allemaal even mooi  :thumb:

6

Re: Parade cuppies

Mooie dag om geboren te worden ;) . Mooie cakejes ook!

7

Re: Parade cuppies

Schattig hoor. Wat voor uitstekers heb je voor de baby cupcakes gebruikt?

Aan het huishouden doen ga je niet dood, maar ik neem liever geen risico!
http://creataartjes.webklik.nl

8

Re: Parade cuppies

Schattig zeg! Je nichtje is op precies dezelfde dag geboren als onze zoon, leuk hoor. Jij heb denk ik die tappits gebruikt, hé? Ik vind vooral dat babyhoofdje zo schattig!

Je vindt mijn taarten ook op Facebook: https://www.facebook.com/bakkriebels/
Wat meer lezen bij mijn baksels? http://bakkriebels.nl/

9

Re: Parade cuppies

wendy66 schreef:

Schattig hoor. Wat voor uitstekers heb je voor de baby cupcakes gebruikt?

Home mAade schreef:

Schattig zeg! Je nichtje is op precies dezelfde dag geboren als onze zoon, leuk hoor. Jij heb denk ik die tappits gebruikt, hé? Ik vind vooral dat babyhoofdje zo schattig!


Dank jullie voor de leuke reacties!
@Wendy66, zoals Homa mAade al aangeeft, heb ik inderdaad de tappits gebruikt.
Ik vind het hoofdje daarvan inderdaad ook zo schattig. Ik had de eerste lichting niet veel tijd omdat ze de volgende morgen klaar moesten zijn, dus had ik het simpel roze/wit gelaten. Toen ik toch ook nog een 2e lichting mocht maken, wilde ik in ieder geval het hoofdje en zittende babytje ook bewerken met dust e.d. Volgende keer nog wat meer tijd inplannen en dan ga ik alles meer bewerken ;)

10

Re: Parade cuppies

@ Vanessa, dank je wel. Ze zijn echt erg leuk.

Aan het huishouden doen ga je niet dood, maar ik neem liever geen risico!
http://creataartjes.webklik.nl

Re: Parade cuppies

Wauw die baby's, echt top :)

Zeg het met taart! Of cupcakes, koekjes, chocola, enz :)