1

Onderwerp: Compleet inspiratieloos

Ik had vandaag m'n biscuit gebakken voor een taart, ik zou 'm morgen bekleden. Maar bij het uit te vorm halen brak er een hoekje in duizend stukken uit :( Dus ik wilde 'm gelijk even afsmeren enzo, zodat ik anders nog nieuwe eieren etc kon halen.

http://i717.photobucket.com/albums/ww174/Marieke6068/stagetaart2.jpg

Ik ben dus al wat begonnen, maar heb morgen nog. Ik vind 'm heeeeeel saai zo, wat zou ik toe kunnen voegen? Het is niet de strakste taart :( Dus misschien iets waarmee ik dat enigszins kan camoufleren?

Ook vroeg ik me af of ik nog een randje zal doen om het logo (dat is van m'n stage)? Kan dat met de sugargun?

Groetjes,
Marieke

2

Re: Compleet inspiratieloos

Met de sugargun kun je inderdaad een mooi randje maken.

Er hoeft niet iets bij. Als je wat wilt, misschien een boetseersel waarbij iemand zwaait?

Re: Compleet inspiratieloos

ja of handjes aan de zijkant of bloemetjes of een beertje met balonne wat ik altijd doe is op google plaatje bekijken bv bedankt taartje of kaartje daar haal ik dan mijn inspiratie uit

en vaak vinden de mensen het al harstikke leuk om een taart te krijgen en als hij lekker is vergeten ze de buiten kant ook

4

Re: Compleet inspiratieloos

je zou eventueel op de zijkanten bedankt in verschillende talen kunnen plaatsen/ als in merci, thank you danke schon, obrigado etc etc?

It's never to late to become what you might have been