Onderwerp: Strikstapeltjes
Hoi allemaal
Vorige week voor mijn schoonbroer deze striktaart gemaakt als verrassing. Hij is een echte 'Maastrichtenaar', vandaar de wit met rood combi en de sterren. Gevuld met:
- choco bc en bonbonbloc stukjes
- bastognevulling
- choco bc met malthesers

Gisteren en vandaag weer met een striktaart aan de slag. Zij had mijn verjaardagstaart gezien in december en wilde hem precies zo, alleen voor de doop van een meisje, dus ipv zwart/wit met rose/wit en de naam en datum. Inmiddels heb ik al een aantal keer kunnen oefenen met de strik dus vind het zelf veeeeeeel mooier dan mijn eerste, ook met het ranje zo eraan. De biscuit is ook rose gekleurd en vullingen zijn vanille bc met
1. rose/witte muises
2. aardbeienjam
3. frambozenjam

Ik ben trouwens ook super blij met mijn nieuwe letters
Ze zakten trouwens allebei wel een beetje in. Ik gebruik 4 kitkats per laag als fundering en dit gaat eigenlijk altijd goed....misschien toch beter dowels proberen?
Bedankt voor het kijken en tips zijn altijd welkom!!!
Groetjes, Tanja